Anlamayan Yok

Anlamayan Yok

1.0.0.0 by Anlamayan Yok

5.0

Anlamayan Yok, ekibimiz tarafından yazılan okul dersleri ile ilgili pdf dökümanların bulunduğu ve öğrencilerin okul dersleriyle ilgili takıldıkları sorunları iletebilecekleri ve paylaşabilecekleri bir sohbet hizmetidir. Öğrenciler ayrıca profil sayfalarını özelleştirebilir, diğer kullanıcılar ile mesajlaşıp fotoğraf paylaşabilirler. Anlamayan Yok uygulaması Matematik, Fizik, Geometri ders not ve formülleri de dahil olmak üzere videolu konu anlatımlara uygulama üzerinden erişim imkanı sunmaktadır.

Anlamayan Yok uygulamasını kullanmak için kayıt olunması ve tek seferlik uygulama içi satın alımın gerçekleşmesi gerekmektedir.

No Understanding is a chat service where there are pdf documents about school lessons written by our team and where students can communicate and share their problems related to school lessons. Students can also customize their profile pages, message and share photos with other users. The One Who Doesn't Understand application offers access to video lectures, including Mathematics, Physics, Geometry course notes and formulas, through the application.

To use the No Understanding application, registration and a one-time in-app purchase are required.


More Information

Package Name
com.anlamayanyok
Installations
5
Reviews
5.0
Category
Education
Available on
Google play
Update Date
2021-06-03 09:03:02
Latest Version
1.0.0.0
Code latest Version
1.0.0.0
Email : [email protected]

Download Anlamayan Yok APK for Android · Latest Version .

Similar

Apps · Popular

Top