Xome Auctions APKs

Licytuj nieruchomości w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Xome Auctions.
Pobierz APK
4.31/5 : 363
Ta aplikacja opracowana przez
Xome Inc.
Data aktualizacji
Jul 21, 2023
Instalacje
⇣ 1089
Nazwa pakietu
com.xome.auction
Requirements
4.4
Włącz
com.xome.auction

Report this app

Opis

Xome ma jeden z największych ogólnopolskich asortymentów REO, krótkiej sprzedaży, wykluczenia i luksusowych nieruchomości na aukcji. Aplikacja Xome Aukcje stawia władzę w swoje ręce, aby szukać, poznawać, stawkę i wygraj właściwości w naszym łatwy w obsłudze aplikację więc obok domu, inwestycje lub wynajem jest tylko oferta z dala. Nasza działalność opiera się zarówno w jak najprostszy sposób na zakup nieruchomości na aukcji. Niezależnie od tego czy nasza aplikacja pozwala prowadzić działalność tam, gdzie masz sygnał właściciel domu, flipper, właściciel lub dużą skalę nabywca instytucjonalny.

W przeciwieństwie do niektórych aplikacji w nieruchomości, nie ukrywamy żadnych funkcji lub przydatności w naszych doświadczeń mobilnych i aplikacji. Kupujący cieszyć nasz pełen zestaw filtrów, parametrów wyszukiwania oraz dane nieruchomości-w tym łóżko i liczyć kąpiel, spacer, historii wynik cenowej i więcej.

Kluczowe cechy:
* Czy to rejestracja zdarzeń, licytacja, lub podpisaniu umowy, wszystko można wykonać za pomocą aplikacji
* aktywa Wyszukaj według adresu, miasta, stanu lub właściwości ID
* Automatyczne sugestie wyników wyszukiwania, aby znaleźć podobne właściwości
* Zapisz i ponownie swoje ulubione wyszukiwania i właściwości
* Powiadomień push więc nigdy nie przegap okazji, aby przelicytować konkurencję
* Licytacja zakładka przegląd w celu podsumowania aktywnych aktywów i ofert
* Oferta pre-aukcja zakładka z historią złożonych ofert i ich status
* Umowa e-podpisaniu przez aplikację

CO NOWEGO

Bug fixes and enhancements to improve your experience.

obrazy

Polecane dla Ciebie